O nas

Jesteśmy grupką dobrych przyjaciół, a przede wszystkim pasjonatów dobrych filmów i seriali. Pewnego dnia zrozumieliśmy, że brakuje nam w internecie miejsca, w którym dzielilibyśmy się naszą wiedzą i pasją na temat filmów i seriali online. Tego samego dnia wykupiliśmy domenę i serwer dzięki czemu możecie to teraz czytać i korzystać z naszej strony i filmach i serialach oglądanych online. To było 2 lata temu i wydaje się jakby to było wczoraj.

Staramy się przekazywać wam całą naszą wiedzę i nasze opinie na temat danego filmu jak i serialu. W poszczególnych kategoriach na stronie znajdziecie interesujące was treści od opisów najnowszych produkcji filmowych oraz informacji gdzie je obejrzeć za darmo, po zdjęcia z planów i najnowsze ploteczki z serialowego świata. Bardzo staraliśmy się, aby wszystko było zaprojektowane w sposób wygodny i przejrzysty co mamy nadzieję nam się udało. Zapraszamy do “buszowania” po naszej stronie i wyszukiwania interesujących was filmów i seriali, a w przyszłości może kto wie i gier.

Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki Kontakt lub napisanie do nas bezpośrednio lub na naszych Social Media, których lista znajduje się poniżej.

Facebook: https://www.facebook.com/bestfile24

Tumblr: https://www.tumblr.com/blog/bestfile24